A kierownik skoczni wstał i zaczął bić brawo

Ależ emocje, ależ zawody! Turniej Czterech Skoczni za nami i oprócz fenomenalnego triumfu Stocha pozostała nam garstka memów. Ale za to jakich!

Okey, nakreślę kontekst, ale uważam, że każdy Polak, nie ważne, czy lepszego, czy gorszego sortu, powinien wiedzieć, o co chodzi. Wiedzieć, że Stoch wygrał turniej, a jego największy rywal, Richard Freitag, podczas pierwszej serii konkursu w Innsbrucku (trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni) wywrócił się, doznając niegroźnych obrażeń, po czym wycofał się z turnieju.

Skoki to oczywiście gra dżentelmenów, nikt Freitagowi źle nie życzy i nie życzył, ale jak już trafił do świata memów, to rzućmy okiem:

Śmieszne jak kariera medialna sióstr Godlewskich, a jak się zna źródło tekstów z prezentowanych memów, to już w ogóle xD omg rkś:

Jakiś czas temu na repostuj był ciekawy artykuł o Doktorze Nauk. Smutna historia w gruncie rzeczy, ale gdyby pan Doktor wiedział, że złotymy zgłoskami zapisał się w historii polskiego internetu, to może byłoby mu trochę mniej smutno w życiu.


_

Dodaj komentarz